HAKKIMIZDA

DEMARS İNŞAAT TURİZM TİC. LTD. ŞTİ.

1995 yılında, Vedat Bayramoğlu önderliğinde kurulan Demars İnşaat, tüm Türkiye genelinde Hastaneler, Toplu Konut İnşaatları, Cezaevleri, Adalet Sarayları, Eğitim Kurumları ve Kültür Merkezleri Yapım İşi Projelerini yürütmektedir.
Aynı zamanda başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelindeki birçok tarihi yapının da restorasyon çalışmalarını büyük bir titizlik ve başarıyla tamamlamıştır.
Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Demars İnşaat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.
1995 yılında Vedat Bayramoğlu önderliğinde kurulan Demar İnşaat
Misyon ve Vizyonumuz

Misyon & Vizyonumuz

Gerek büyük gerekse orta ve küçük ölçekli her türlü projeye aynı kalite anlayışı ve profesyonel bakış açısı ile titizlikle yaklaşan Demars İnşaat ekibi, üstlenmiş olduğu sorumluluk bilinciyle yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Demars İnşaat olarak kısa sürede birçok başarılı projeye imza atmış olmanın gururuyla “kalite”, “sorumluluk”, “korumacılık” ve “süreklilik” ilkeleri doğrultusunda doğru malzeme, teknik ekip ve işçilikle en üst seviyeye taşıyarak tamamladığımız projelerimizle sorumluluklarımızın her geçen gün daha da artığını bilerek doğru ve kalıcı işler yapmaya devam edeceğiz…

Faaliyet Alanlarımız

Hastaneler

Cezaevleri

Adalet Sarayları

Eğitim Kurumları

Toplu Konutlar

Kültür Merkezleri

İletişim

Prof. Dr. Aziz Sancar Cad.
No:21/1 Çankaya / ANKARA
TEL: 0312 468 00 78
FAX: 0312 467 80 68
info@demars.com.tr

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma:
08:00 - 18:00

Cumartesi: 09:00 - 13:00

Dil Seçimi

Diller